KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13396356
nr 1339 6356
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal. Olja på duk, 28x21 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 19:02:23
100 kr
200 kr
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)